• Rejestracja
Witaj! Zarejestruj się i zostań Super Radnikiem. Poznaj fajnych ludzi i odpowiadaj na ich pytania.

Radnik.pl to serwis, w którym możesz zadawać pytania innym użytkownikom i ekspertom, dzielić się wiedzą z innymi i zdobywać wiedzę na liczne tematy. Zobacz, jak możesz pomóc innym.

Radnik.pl korzysta z plików cookies, aby zapewnić Ci największy poziom usług. Dowiedz się więcej.

Ilu gości było na Twoim weselu?

0 głosów
Pytam, bo właśnie koleżanka wydała za mąż swoją córkę w Indiach. Wesele trwało trzy dni - pierwszego była tylko najbliższa rodzina, czyli jakieś 300 osób (w tym kilkanaście z Polski), drugiego również znajomi (około 500) a trzeciego chyba całe miasto - ponad tysiąc osób.A u was? Podobnie czy skromniej?
pytanie zadane 11 grudnia 2018 w Rodzina i znajomi przez użytkownika niezalogowany
 
Co kraj to obyczaj, jak to się mówi. Najważniejsze to mieć swoją opinię na temat organizacji wesela. W sieci znajdziemy rozmaite porady na ten temat, często bardzo różniące się między sobą. Najlepszym tego przykładem jest robienie dużego wesela, chociaż tak w rzeczywistości nie stać nas na nie. Kończy się to historiami ze spłacaniem kredytów, a przecież chodzi w tym wszystkim żeby w pewnym sensie się opłaciło. Dlatego warto słuchać zdrowego rozsądku i odsunąć swoje emocje na bok podczas podejmowania ważnych decyzji. Nieocenione będą porady do przeczytania w takich poradnikach jak - https://tvs.pl/informacje/wesele-2021-co-warto-wiedziec-o-jego-organizacji/ Właśnie zwracanie na szczegóły i bycie przezornym jest najważniejsze. Oszczędzimy sobie w ten sposób potencjalnych problemów.

1 odpowiedź

0 głosów
Nie no, tyle to nieee
odpowiedź 17 września 2022 przez użytkownika magiczna (145)
nfz skierowania
Agile Software Development Team Poznan Poland
...