• Rejestracja
Witaj! Zarejestruj się i zostań Super Radnikiem. Poznaj fajnych ludzi i odpowiadaj na ich pytania.

Radnik.pl to serwis, w którym możesz zadawać pytania innym użytkownikom i ekspertom, dzielić się wiedzą z innymi i zdobywać wiedzę na liczne tematy. Zobacz, jak możesz pomóc innym.

Radnik.pl korzysta z plików cookies, aby zapewnić Ci największy poziom usług. Dowiedz się więcej.

audi a4 łożyska tył wymiana

0 głosów
Witam Z jaką siłą mam dokręcic łożyska tylnej osi w audi a4 quattro. Z góry dziękuję
pytanie zadane 19 czerwca 2012 w Utrzymanie i naprawy przez użytkownika niezalogowany
 

2 odpowiedzi

0 głosów
Tego nie wiem, ale jeśli przydadzą się części do samochodu to polecam tylko https://www.nfceurope.pl/ . Mają części naprawdę dobrej jakości w przystępnych przy tym cenach.
odpowiedź 31 maja 2022 przez użytkownika Natan P
Lepiej na warsztat.
0 głosów
Z takimi problemami z pewnością nie poradzimy sobie we własnym zakresie. Nowe modele samochodów to nowe wyzwania nawet dla doświadczonych mechaników. Są ludzie szukający porad w internecie czy też na portalach motoryzacyjnych. Niestety większość rad jakie otrzymują jest dla laika nie do zrozumienia. Poza tym do wielu wymian potrzeba odpowiedniego sprzętu, jak praska hydrauliczna chociażby. Dlatego jeżeli chcemy mieć sprawnie wykonaną usługę to lepiej zdecydować się na skorzystanie z takiego miejsca jak sieć warsztatów Motrio - https://www.motrio.pl/serwisy/uklad-hamulcowy Jak widać po opiniach to radzą sobie niezwykle dobrze z problemami samochodowymi.
odpowiedź 4 października 2022 przez użytkownika Jozef (140)
nfz skierowania
Agile Software Development Team Poznan Poland
...