Witaj! Zarejestruj się i zostań Super Radnikiem. Poznaj fajnych ludzi i odpowiadaj na ich pytania.

Radnik.pl to serwis, w którym możesz zadawać pytania innym użytkownikom i ekspertom, dzielić się wiedzą z innymi i zdobywać wiedzę na liczne tematy. Zobacz, jak możesz pomóc innym.

Co myślicie o remisie z Zawiszą?

0 głosów
1:1Pojedynek Białej Gwiazdy z beniaminkiem T-Mobile Ekstraklasy, Zawiszą Bydgoszcz, zakończył się remisem 1:1, a wyrównujące trafienie dla graczy spod Wawelu zaliczył w 53. minucie Rafał Boguski.  Trzy minuty po pierwszym gwizdku sędziego do ataku ruszyli Wiślacy, kiedy to Garguła posłał piłkę na prawą stronę do Sarkiego, ale futbolówka po strzale Nigeryjczyka z kilkunastu metrów minęła bramkę Kaczmarka. Siedem minut później kolejną ładną akcję wypracował Bunoza, kierując płasko piłkę po ziemi w stronę Boguskiego, lecz ostatecznie napastnika spod Wawelu powstrzymali dwaj obrońcy Zawiszy.W 26. minucie prowadzenie objęli zawodnicy trenera Tarasiewicza za sprawą indywidualnej akcji Wójcickiego. Pomocnik Niebiesko-Czarnych minął w polu karnym próbującego interweniować Głowackiego, lecz na przeszkodzie stanął mu wówczas Miśkiewicz, wygrywając pojedynek sam na sam z zawodnikiem z Bydgoszczy. Futbolówka wróciła jednak pod nogi piłkarza Zawiszy, który tym razem wpakował ją pod poprzeczkę wiślackiego golkipera. Dwie minuty później Biała Gwiazda mogła przegrywać już 0:2, bowiem kolejnej sytuacji sam na sam nie wykorzystał Ripoli, otrzymawszy prostopadłe podanie od Abbotta. Jeszcze przed końcem pierwszej odsłony meczu piłkarze z Bydgoszczy mieli kolejną okazję do podwyższenia rezultatu, ale lepszy od rywali był Miśkiewicz, broniąc uderzenie Ziajki.Na wyrównujące trafienie Wiślacy czekali do 53. minuty, kiedy to Boguski dostrzegł wysuniętego Witana i zdecydował się na strzał zza pola karnego, lobując tym samym golkipera Zawiszy. Po upływie godziny gry kolejne sytuacje wypracowali sobie Małecki oraz Boguski, ale ich uderzenia nie zagroziły bramce Niebiesko-Czarnych. W 79. minucie do dobrej okazji doszli zawodnicy Białej Gwiazdy, ale do siatki nie zdołał skierować piłki Szewczyk, zostając jednocześnie poturbowanym przez rywali. Młody piłkarz Wisły chwilę później opuścił boisko, a w jego miejsce na murawie ponownie pojawił się Sarki. Na chwilę przed końcem pojedynku dośrodkowania Sarkiego nie wykorzystał Boguski, uderzając obok bramki Niebiesko-Czarnych.Wisła Kraków  –  Zawisza Bydgoszcz 1:1 (0:1)0:1 Wójcicki 28'1:1 Boguski 53'Wisła Kraków: Miśkiewicz – Stolarski (67’ Nalepa), Jovanović, Głowacki, Bunoza – Sarki (59’ Szewczyk, 81’ Sarki), Chrapek (50’ Oproiescu), Wilk (66’ Burdenski), Garguła, Małecki – BoguskiZawisza Bydgoszcz:I połowa: Kaczmarek – Ciechanowski, Strąk, Goulon, Ziajka – Dudek, N'tame, Ripoli, Wójcicki, Masłowski – AbbottII połowa: Witan – Mąka, N'Tame (75’ Ziajka), Markowski, Petasz – Geworgian, Goulon, Tabaczynski, Kuklis, Ripoli (64’ Wójcicki) – Sosnowski
pytanie zadane 27 czerwca 2013 w Sport i rekreacja przez użytkownika niezalogowany