• Rejestracja
Witaj! Zarejestruj się i zostań Super Radnikiem. Poznaj fajnych ludzi i odpowiadaj na ich pytania.

Radnik.pl to serwis, w którym możesz zadawać pytania innym użytkownikom i ekspertom, dzielić się wiedzą z innymi i zdobywać wiedzę na liczne tematy. Zobacz, jak możesz pomóc innym.

Radnik.pl korzysta z plików cookies, aby zapewnić Ci największy poziom usług. Dowiedz się więcej.

Macie pomysł jak i gdzie pracować żeby dużo zarobić?

0 głosów
Ostanio bardzo mnie to interestuje, za najciekawszą i najbardziej pomocną odpowiedź dam naj : )
pytanie zadane 2 kwietnia 2020 w Praca przez użytkownika niezalogowany
 
Może opieka osób starszych w prywatnym domu opieki? Praca na pewno spokojna i dobrze płatna. Warto zaaplikować. http://www.domseniorakama.pl
Warto jest poruszać takie tematy na forum. W zasadzie to tylko praca na własny rachunek lub prowadzenie biznesu będzie w stanie przyśpieszyć nas znacznie do osiągnięcia niezależności finansowej. Zawsze musimy patrzeć na to przez pryzmat swoich umiejętności oraz aspiracji. Wybranie odpowiedniej branży będzie pierwszym krokiem podczas którego zorientujmy się jak wygląda rynek lokalny. Musimy uczyć się na błędach innych by samemu ich nie popełniać. Przykładem tego niech będzie chociażby zakup samochodu używanego jako generatora niepotrzebnych kosztów. O wiele większy sens ma wybór samochodu nowego, szczególnie u takich marek jak Nissan - https://www.nissanfinance.pl/ubezpieczenie/uslugi/ubezpieczenia-w-kredycie Pozwoli to na bezawaryjną jazdę i niskie koszta eksploatacji.

1 odpowiedź

0 głosów
Najłatwiejsza praca, w której możesz zarobić naprawdę dużo, to praca za granicą. Polecam sprawdzić firmę https://diamedi.pl/ która zajmuje się organizacją pracy w Niemczech na stanowisku opiekun seniora.
odpowiedź 16 czerwca 2021 przez użytkownika antek1012
nfz skierowania
Agile Software Development Team Poznan Poland
...