• Rejestracja
Witaj! Zarejestruj się i zostań Super Radnikiem. Poznaj fajnych ludzi i odpowiadaj na ich pytania.

Radnik.pl to serwis, w którym możesz zadawać pytania innym użytkownikom i ekspertom, dzielić się wiedzą z innymi i zdobywać wiedzę na liczne tematy. Zobacz, jak możesz pomóc innym.

Radnik.pl korzysta z plików cookies, aby zapewnić Ci największy poziom usług. Dowiedz się więcej.

Jak byc ładną i dziewczęcą?

0 głosów
No cóż... Mam 15 lat. Jestem wysoka, mam około 172 cm wzrostu. Jestem szczupła i mam bardzo chude nogi, jednak, to nie problem. Z twarzy wyglądam okropnie. Mam pyzatą twarz, duży nos i takie malutkie oczy :/. Mimo mojego wieku mam zmarszczke na czole od marszczenia go. W ogóle nie jestem dziewczeca, znaczy się mam taki styl, w którym noszę koszule, spodnice i sukienki. Jednak jestem naprawdę brzydka i nawet nie wiem, co mogłabym w mojej twarzy wyeksponować. :/// Jak patrzę w lustro to chce mi się płakać. Inni mówią, że jestem ładna, ale widać od razu, iż mówią to z politowania do mnie. Nie jestem ani zdolna, ani ładna, ani mądrą... nic po prostu...
pytanie zadane 17 marca 2020 w Uroda i styl przez użytkownika niezalogowany
 

1 odpowiedź

0 głosów
Piękno to pojęcie względne, ponieważ każdy jest ładny na swój sposób. Musisz zaakceptować siebie, a aby wyróżniać się na tle innych i wyrazić siebie, spróbuj biżuterii https://oyca.pl/. Jest to autorska biżuteria, która dzięki swojej oryginalności pokaże i zdradzi część ciebie.
odpowiedź 12 lipca 2021 przez użytkownika mariuszmatelski
nfz skierowania
Agile Software Development Team Poznan Poland
...