• Rejestracja
Witaj! Zarejestruj się i zostań Super Radnikiem. Poznaj fajnych ludzi i odpowiadaj na ich pytania.

Radnik.pl to serwis, w którym możesz zadawać pytania innym użytkownikom i ekspertom, dzielić się wiedzą z innymi i zdobywać wiedzę na liczne tematy. Zobacz, jak możesz pomóc innym.

Radnik.pl korzysta z plików cookies, aby zapewnić Ci największy poziom usług. Dowiedz się więcej.

Gdzie można kupić kartę podarunkową do robloxa?

0 głosów
Chcę zrobić prezent dla mojej przyjaciółki. Chciałabym dać jej to - co zawsze chciała. robuxy. Miała je kilka razy ale skończyła je kupować z pewnego powodu... Pytanie, czy w Polsce w ogóle można kupić kartę podarunkową, a jeśli nie, to czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć psc albo napisać w jakim mieście można kupić kartę podarunkową robloxa. Z góry baaaardzo dziękuje!
pytanie zadane 24 sierpnia 2019 w Komputery i gry przez użytkownika niezalogowany
 

2 odpowiedzi

0 głosów
W Polsce niestety się nie da ;(
odpowiedź 27 sierpnia 2019 przez użytkownika niezalogowany
0 głosów
Cześć. W Polsce niestety nie da się kupić kart podarunkowy robux ale da się je kupić w inny sposób. Niedawno była jeszcze opcja na stronie internetowej roblox aby zakupić robuxy za pomocą Rixty. Trzeba było założyć tam konto i wtedy po prostu wchodziło się w kópowianie - rixty i można było zapłacić paysafecardem. Niestety ta opcja została usunięta. Ale jest jeszcze jeden łatwy sposób na zakup. Musimy zainstalować aplikację Roblox na telefonie przez google play. Wtedy logujemy się na konto, dajemy zakup i łączymy nasze konto z kontem paysafecard. Niestety musimy zrobić konto na stronie psc. Gdy już konto mamy na stronie internetowej, możemy wbić kod z zakupionego psc. Wtedy wchodzimy z powrotem na roblox na telefonie i już możemy kupić nasze robuxy. Mam nadzieję że pomogłem :) PS.(Jeżeli nie wiesz co to ,,psc" to jest to karta/paragon ktury można kupić w niektórych kioskach ruchu lub np. w żabce. jest kilka wartości karty ale najlepsze że nie trzeba dopłacać nic za jej kupno, to jest tak jakby wymiana pieniędzy czyli np.20 zł na wirtualą kwotę w kodzie też 20 zł.)
odpowiedź 31 sierpnia 2019 przez użytkownika alan
nfz skierowania
Agile Software Development Team Poznan Poland
...