• Rejestracja
Witaj! Zarejestruj się i zostań Super Radnikiem. Poznaj fajnych ludzi i odpowiadaj na ich pytania.

Radnik.pl to serwis, w którym możesz zadawać pytania innym użytkownikom i ekspertom, dzielić się wiedzą z innymi i zdobywać wiedzę na liczne tematy. Zobacz, jak możesz pomóc innym.

Radnik.pl korzysta z plików cookies, aby zapewnić Ci największy poziom usług. Dowiedz się więcej.

Chlopak wziął siłą dziewczyne i przywraciol jej dłoń i upadła na łóżko i on przyszedł i czytał ale odłożył i ją objął to coś znaczy?

0 głosów
Chlopak wziął siłą dziewczyne i przywraciol jej dłoń i upadła na łóżko i on przyszedł i czytał ale odłożył i ją objął to coś znaczy? I masował po plecach i po chwili no podniósł bluzkę do góry i rozpiął stanik i nagle się z nią całuję i przyciąga na inną stronę i włożył rękę w majtki i bawił się łechtaczka i robił to tak mocno że dziewczyna nie mogła wytrzymać i on mu też zrobiła dobrze. Ale to był kolega jej byłego to dobrze czy źle? I to jakby nie chciał jej odejść, ale dziewczyna się nie opierała, ale gdy już nie chciała to przerwywala ale robił to jej dalej. Ale potem skończyli. :') i teraz pytanie dobrze zrobili czy źle? Jak kto wobec Was, boze jakie to pytanie jest durne. Nawet jeśli ktoś to zrobił w Realu to odrazu dzi*wka? Czy nie? Uzasadnij.
pytanie zadane 15 kwietnia w Inne pytania przez użytkownika niezalogowany
 

Twoja odpowiedź

Your name to display (optional):
Prywatność: Twój adres użyty będzie jedynie do wysyłania tych powiadomień.
nfz skierowania
Agile Software Development Team Poznan Poland
...