• Rejestracja
Witaj! Zarejestruj się i zostań Super Radnikiem. Poznaj fajnych ludzi i odpowiadaj na ich pytania.

Radnik.pl to serwis, w którym możesz zadawać pytania innym użytkownikom i ekspertom, dzielić się wiedzą z innymi i zdobywać wiedzę na liczne tematy. Zobacz, jak możesz pomóc innym.

Radnik.pl korzysta z plików cookies, aby zapewnić Ci największy poziom usług. Dowiedz się więcej.

Remont łazienki, listwy pcv, fugi czy inne rozwiazanie?

0 głosów
Witajcie, mam takie nietypowe pytanie, fajnie gdyby wypowiedział się ktoś, kto ostatni tez robił remont :) Planujemy remont, przeglądamy w sieci, przeglądamy sklepy i producentów, ale nie wiemy jak wykończyć kafelki w łazience. Tyle porad, ze głowa mała. Jedni mówią profile pcv kleić na silikon, inny fugi gładkie wykończyć, kolejni, że listwy pcv - konieczne - z "wąsem" pod kafelki … Czytamy w sieci, oglądamy np. tu http://profipvc.pl i w innych sklepach, a nic to nie rozjaśnia.
pytanie zadane 16 marca 2019 w Inne pytania przez użytkownika niezalogowany
 

2 odpowiedzi

0 głosów
A propo kafelek to będzie najlepszym rozwiązaniem?
odpowiedź 1 lutego 2023 przez użytkownika Jozef (140)
Remont łazienki to jeden z ważniejszych projektów w naszym domu. Nie ma się co ukrywać ale to miejsce jest swego rodzaju wizytówką. Dlatego musimy zadbać by była w nim zawsze czystość, wnętrze było nowocześnie urządzone oraz praktyczne. Warto to rozdzielić na dwa aspekty: wyposażenia oraz wyboru materiałów wykończeniowych. W tej pierwszej kwestii mamy do dyspozycji wiele najnowszych technologii jakie są wdrażane. Baterie z czujnikami ruchu stają się bardzo popularne, podobnie jak bidety zapewniające niesamowity komfort. W drugiej kwestii jest podobnie ponieważ przez ostatnie kilka lat wiele się pozmieniało na rynku. Klienci stawiają na bardzo nowoczesne wzornictwo dlatego glazura łazienkowa - https://plytki.pl/kolekcje-pomieszczenia/plytki-lazienkowe/ ma wiele do zaoferowania. Stawiając na produkt wysokiej jakości, mamy gwarancję zadowolenia z efektu końcowego na długie lata. A przecież taki remont robi się raz na kiedyś :)
0 głosów
Najlepiej jest skorzystać z pomocy profesjonalnej firmy takiej jak https://jaslant.pl/.
odpowiedź 2 stycznia przez użytkownika kasia3212 (305)
nfz skierowania
Agile Software Development Team Poznan Poland
...