• Rejestracja
Witaj! Zarejestruj się i zostań Super Radnikiem. Poznaj fajnych ludzi i odpowiadaj na ich pytania.

Radnik.pl to serwis, w którym możesz zadawać pytania innym użytkownikom i ekspertom, dzielić się wiedzą z innymi i zdobywać wiedzę na liczne tematy. Zobacz, jak możesz pomóc innym.

Radnik.pl korzysta z plików cookies, aby zapewnić Ci największy poziom usług. Dowiedz się więcej.

regulacja sprzęgła toyota aygo

0 głosów
Kupiłem AYGO 1,0. W moim odczuciu sprzęgło bierze bardzo wysoko. Czy jest mozliwośc regulacji i jak . Może cos podobnego już ktoś stwierdził. Przebieg ok. 40tys ( pewny). Podobno tak było od poczatku. Czy regulować bez szkody dla sprzęgła.
pytanie zadane 19 września 2011 w Utrzymanie i naprawy przez użytkownika niezalogowany
 

1 odpowiedź

0 głosów
Regulacja jest bajecznie prosta i zajmoje okolo 5 minut. Najlepiej gdy poprosisz druga osobe o wcisniecie sprzegla, gdy to zrobi zablokuj np. srubokretem wodzik ktory jest widoczny od gory na skrzyni biegow tak aby sie nie cofnol gdy ta osoby pusci sprzeglo spowrotem ,wtedy palcami mozesz zrobic pare obrotow krzyzakiem ktory jest na koncu linki. Gdy sprzeglo bierze zawysoko musisz je podregulowc gdyz grozi to slizganiem sprzegla i szybkim zuzyciem tarczy. W razie problemow napisz do mnie dpaola@interia.pl Toyoty to jedne z najlepszych aut dostepnych teraz na rynku pozdrawiam.
odpowiedź 9 maja 2012 przez użytkownika niezalogowany
nfz skierowania
Agile Software Development Team Poznan Poland
...