• Rejestracja
Witaj! Zarejestruj się i zostań Super Radnikiem. Poznaj fajnych ludzi i odpowiadaj na ich pytania.

Radnik.pl to serwis, w którym możesz zadawać pytania innym użytkownikom i ekspertom, dzielić się wiedzą z innymi i zdobywać wiedzę na liczne tematy. Zobacz, jak możesz pomóc innym.

Radnik.pl korzysta z plików cookies, aby zapewnić Ci największy poziom usług. Dowiedz się więcej.

Czy myslicie, ze powinnam z nim byc?

0 głosów
Jestem z chlopakiem, ktorego nie akceptuja moi rodzice i mowia, ze nie czeka mnie z nim dobra przyszlosc. Nawet znajomi radza mi zebym z nim zerwala.On zle sie uczy i ma naganne zachowanie. Pali papierosy i zdarza mu sie zarzywac narkotyki. Jednak kiedy jest ze mna zachowuje sie inaczej. Jest mily, troskliwy i opiekunczy. Nawet potrafi byc romantyczny. Pytalam go czy nie rzucilby palenia ale on mowi, ze za bardzo aie wkrecil i juz nie potrafi z tym skonczyc.Co mam zrobic: przestac sie z nim umawiac czy spotykac sie z nim dalej.Jesli jestes dziewczyna to prosze napisz co zrobilabys na moim miejscu
pytanie zadane 7 lipca 2013 w Inne pytania przez użytkownika niezalogowany
 

2 odpowiedzi

0 głosów
Przestać się spotykać
odpowiedź 17 września 2014 przez użytkownika niezalogowany
przywrócone 6 października 2015 przez użytkownika seb
0 głosów
Ja na twoim miejscu olała bym rodziców , a chłopakowi pomogłabym w nauce i postarała się zmienić zachowanie.A jerzeli chodzi o narkotyki to kazała bym mu z tym skończyć pod grożbom że z nim zerwę jeżeli by nie przestał to znaczy że nie zależy mu na tobie i nie jest ciebie wart.
odpowiedź 6 maja 2015 przez użytkownika niezalogowany
przeglądarka kolejki skierowań do sanatorium
Agile Software Development Team Poland
...