• Rejestracja
Witaj! Zarejestruj się i zostań Super Radnikiem. Poznaj fajnych ludzi i odpowiadaj na ich pytania.

Radnik.pl to serwis, w którym możesz zadawać pytania innym użytkownikom i ekspertom, dzielić się wiedzą z innymi i zdobywać wiedzę na liczne tematy. Zobacz, jak możesz pomóc innym.

Radnik.pl korzysta z plików cookies, aby zapewnić Ci największy poziom usług. Dowiedz się więcej.

Nie mogę zalogować się na facebooku co robić?

0 głosów
Zweryfikuj swoją tożsamośćWygląda na to, że Twoje konto może nie być prawdziwe. Serwis Facebook jest społecznością, w której użytkownicy udostępniają treści i kontaktują się, posługując się prawdziwymi danymi.Serwis Facebook nie zezwala na zakładanie kont, które:Podszywają się pod inne osobyUżywają fałszywego imienia i nazwiskaNie przedstawiają prawdziwej osobyAby odzyskać dostęp do konta, musisz przejść następującą procedurę weryfikacji tożsamości. Jest to podyktowane troską o bezpieczeństwo serwisu Facebook.Nie mogę już kliknąć opcje, rozpoznaj znajomych! ;/ a innej nie ma.CO MAM ROBIĆ?
pytanie zadane 18 czerwca 2013 w Komputery i gry przez użytkownika niezalogowany
 
Po prostu wejdź lub polukaj na internecie i sprawdź :D
nie wieem ;0

1 odpowiedź

0 głosów
Cześć

Mi także się robi to samo :).6 Sierpnia założyłam moje konto na Facebooku.Jednak zalogowałam się po 2 miesiącach i zaczęło mi pisać tak:Zweryfikuj swoją tożsamość
Wygląda na to, że Twoje konto może nie być prawdziwe. Serwis Facebook jest społecznością, w której użytkownicy udostępniają treści i kontaktują się, posługując się prawdziwymi danymi.
Serwis Facebook nie zezwala na zakładanie kont, które:

        Podszywają się pod inne osoby
        Używają fałszywego imienia i nazwiska
        Nie przedstawiają prawdziwej osoby

Aby odzyskać dostęp do konta, musisz przejść następującą procedurę weryfikacji tożsamości. Jest to podyktowane troską o bezpieczeństwo serwisu Facebook.  


MOCNO mnie to zdenerwowało.. Dlatego teraz gdy chcę zakładać konta swoje oczywiście,nie mogę bo pisze że podszywam się pod inne osoby a wcale tak nie jest. Proszę o pomoc ..
odpowiedź 30 stycznia 2014 przez użytkownika Katarzyna Skowronik
przeglądarka kolejki skierowań do sanatorium
...