• Rejestracja
Witaj! Zarejestruj się i zostań Super Radnikiem. Poznaj fajnych ludzi i odpowiadaj na ich pytania.

Radnik.pl to serwis, w którym możesz zadawać pytania innym użytkownikom i ekspertom, dzielić się wiedzą z innymi i zdobywać wiedzę na liczne tematy. Zobacz, jak możesz pomóc innym.

Radnik.pl korzysta z plików cookies, aby zapewnić Ci największy poziom usług. Dowiedz się więcej.

w dłuższej formie pisemnej opisz przezycia człowieka, który uświadomił sobie...

0 głosów
POLECENIE:   W dłuższej formie pisanej opisz przeżycia człowieka, który uświadomił sobie, że nie może powrócić do ojczyzny.


Bardzo proszę aby było to napisane jako opis przeżyć wewnętrznych. Z góry dziękuję. =)
pytanie zadane 17 października 2011 w Zadania domowe przez użytkownika niezalogowany
 

1 odpowiedź

0 głosów
Człowiek, który nie może powrócić do ojczyzny jest w ciężkim stanie psychicznym. nie moze odnaleźć się w nowym miejscu. Tęsknota wydaje się zapełniać całą jego duszę, wie, że zostawił tam wszystko co kocha, rodzinę, a nawet przyrodę charakterystyczną dla jego kraju. Zdaje sobie sprawę, że już nigdy nie ujrzy ukochanych stron.Człowiek ten jest zrezygnowany, może go dopaść poczucie bezsensu życia. Smutek przenika jego duszę, nie wie jak się zachować, nie dowierza w to co doświadczył go los. Musi pożegnać się z bliskością pomiędzy nim a krajem ojczystym, w innym miejscu natomiast czuje się obco, odczuwa samotność, pustkę. Czuje się tak jakby znajdował się w innym świecie, tak dalekim od tego, ktory znał.
odpowiedź 20 września 2013 przez użytkownika niezalogowany
przeglądarka kolejki skierowań do sanatorium
...